ERMENİLERİN KARABAĞ’DA AZERİ TÜRKLERİNE YAPMIŞ OLDUKLARI İŞKENCELER!

1. Esirlerin anüs deliklerine cop, takviye ve diğer metal nesnelerin enjekte edilmesi: Bu vahşet esas olarak Şuşa hapishanesinde esir tutulan askerlerde meydana geldi.

2. Hamile kadınların karnını yırtarak bebekleri çıkarmak: Ermeniler, esir kadınların karnını ağırlıklı olarak Hocalı’dan bıçaklarla kesip, doğmamış bebekleri köpeklere yedirdikten sonra, kadınların içine yılan, kedi, kurbağa, fare vb. Koyarlar. Karın, yarayı dikti ve acı içinde ölen kadınları izledi.

3. Zorla cinsel eylem.
Ermeniler 4 yaşındaki kızlardan 60 yaşındaki kadınlara cinsel ilişkide bulunmaya zorladılar ve sonra bu kadınları çıplak dans ettirdiler. 6 yaşındaki kızı zorla cinsel ilişkiye giren Khodjali’de tutsak edilen bir anne bu vandalizme dayanamadı ve kendini asarak intihara teşebbüs etti.
Karabağ’a gelen yabancı resmi unvanlara, tutsak Azerbaycanlı kızlara hediye verildi.

4. Cinsel eylemlerde bulunmaya zorlanma: Askerleri ve esir sivilleri cinsel eylemde bulunmaya zorlayan Ermeniler, onları kamera önünde filme aldı

5 Fare yuvası
Esir bağlandı, demir kovanın üzerine oturdu, o kovanın içinde bir delik ve bir fare vardı, sonra kovayı ısıttılar, sıçan, anal aracılığıyla esir içeri girip iç organlarını yiyerek çıktı.
Bu işkence esas olarak Livian ve Suriyeli Ermeniler tarafından yapılmıştır.

6. Kulak vuruşu: Esirlerin elleri ve bacakları ağaca bağlandı ve kulakları ip ile çekildi. Kulağa tek silahla vuran Ermeni ödüllendirildi

7. Yangında yanmış.
Esirlerin bir kısmı kollarıyla asıldı ve ayaklarının altına ateş açtı. Bazı tutsaklar hayattayken sıcak suda kaynatılırken, bazı tutsaklar üzerlerine mazot veya benzin dökülerek deliğe sokularak yakıldı. Bazıları demir borunun içine kondu ve ateşe atıldı, bazıları tahtaya bağlandı ve yakıldı

8. Kurban verme: Ermeniler, tatilleri sırasında ölü askerleri ve yakınlarının mezarlıklarında esir Azeriler kurban edilir / başlanır. Sopa ve sopayla dövdükten sonra kollarını açarlar, bu süreçte baltayla tek tek keserler ve bunu göğüslerine vurarak ve kalplerini çıkararak takip ederler. Başlarını balta veya hançerle tek bir denemeyle bölmek üzerine bahis oynamak, ilk denemede ayrılmayı başaramadıklarının acılı ve yavaş ölümüne bakardı.

9. Çivi çakma: Esirlerin el ve bacakları tahta parçalarına çakılarak kafaları dövüldü. En sevdikleri oyun, tutsakları bir ağaca bağlamak ve havalı çivi makinesiyle beyinlerini, gözlerini, kalplerini hedef almaktı.

10. Dışkı ve idrar yemek.
Ermeniler tutsakları aç ve susuz bırakarak idrarlarını içtirdiler. Aç olanlara dışkı yedirildi

11. Öpüşme bayrakları.
Azerbaycan ve Ermenilerin bayraklarını astılar, aç bırakılan elçilere Ermenistan bayrağını öpüp Azerbaycan bayrağını tükürdü … İtaat etmeyenler dövülerek ayakları ve kolları kırıldı.

12. Yemek bardağı ve çivi.
Esirleri aç tuttular ve onlara cam, çivi ve diğer bazı metalleri yedirdiler
Bundan sonra hayatta olanlar yemek verdi, ölenler tuvalete atıldı.

13. Köpek gibi tutmak.
Zengin ermeniler esir satın aldı, onları avlularındaki kulübede tuttu, zincirledi, köpek gibi havlayıp ayakta durmaya zorlandılar, bazen esirlerle kavga ettiler, kavga etmek istemeyen tutsaklar yakıldı.

14. köpekleri besle 0
tutsaklar.
Tutsakları eğitimli köpeklerle birlikte kapalı bir alanda arka arkaya koydular, köpekler tutsakları yırttı.

15. Kulaklı kart oynayın.
Tutsaklar sıraya dizildi ve kulaklarını kesti.
Daha fazla kulak “kazanan”, istediği miktarda para istemeye hak kazanır.

16.
Diş çekimi.
Ermeniler, tutsakların altın dişlerini maşa ile çıkardılar ya da kumar makinelerinin dipçikleri ile kırdılar.
Tutsaklar mezarları açıp altın dişleri çekip getirdiler.

17 Enjeksiyon.
Esirlere benzin, mazot, alkol ve diğer bilinmeyen kimyasal maddelerle doldurulmuş enjeksiyonlar yapılarak sakat bırakıldı.

18. Organ satışı.
Tutsaklar ameliyat edildi ve vücutlarının bir kısmı alındı ​​sonra bu organlar yabancı ülkelere satıldı

19. Cesetleri azarlamak.
Ermeniler, esirlerin cenazelerini tuvaletlere (tuvalete) attılar, domuzlara verdi, hatta pişirip başka esirlere verdi

20. En korkunç olanı, kızları ağaçlara bağlamanın ve onlara babalarının ve erkek kardeşlerinin önünde tecavüz etmenin onlara özel bir sevinç getirmesiydi.

21. Kızlara, canlı bomba yaptırmak amacıyla, gayri meşru ermeni bebekleri doğurmaları sağlanmıştır.
Bu Ermeni vandalizmidir, bu kadar korkunç işkenceler yapan insanlar insan olamazlar.
Ve tüm bu gerçekleri tüm dillerde dünyanın dikkatine sunmak zorunludur.
Bu millet affedilmemeli

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.