Ankara’nın genç ve başarılı siyasetçilerinden İbrahim Özden’e bir ödül daha verildi. Yıllardır Ankaralı için yürüttüğü başarılı çalışmalarına Ak Parti ile birlikte daha da büyüten siyasetçi İbrahim Özden’in özverili çalışmaları başarıyı getirdi.

HİZMET BAŞARIYI GETİRDİ
Başkentin köklü ve yerli ailelerinden olan Özden’in hayata geçirdiği birçok proje söz konusu başarının nedenlerinden. Genç, yaşlı demeden herkesimi kucaklayan ve özellikle şehit yakını ile gaziler için hayata geçirdiği ‘kardeş aile’ ve ‘kardeş okul’ projeleriyle onlarca insanın hayatına dokunan İbrahim Özden, hizmet başarı ödülüne layık görüldü. Başarılı siyasetçi Özden’e, Ak Parti Çamlıdere ilçe başkanı tarafından yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyelerinin katılımı ile plaket takdim edildi.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, halka ve Hakka hizmet eden ve vatan millet sevdalısı Olarak bilinen Özden, bir çok sivil toplum kuruluşunda federasyonda ve dernekte aktif görev yapmaktadır. Mimarı olduğu “kardeş aile “ ve “kardeş okul “ projeleri ile Ankara’da birçok okula aile ve Öğrencinin umudu olmuştur. Özellikle şehit yakınları ve gaziler olan desteğiyle gönülleri kazanan Özden, Ak Parti 27.Dönem milletvekili aday adayı olmuştur.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.