Ankara’nın genç ve başarılı siyasetçilerinden İbrahim Özden’e bir ödül de şehit yakını ve gazilerden geldi. Yıllardır yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla Ankaralıların Gönüllerinde taht kuran
İbrahim Özden, şehit aileleri ve gaziler için yaptığı özverili çalışmaları ile plakete layık görüldü .

Genç, yaşlı demeden herkesimi kucaklayan ve özellikle şehit yakını ile gaziler için hayata geçirdiği ‘kardeş aile’ ve ‘kardeş okul’ projeleriyle onlarca insanın hayatına dokunan İbrahim Özden, Kahramankazan 15 Temmuz Gaziler ve Şehit yakınları derneği tarafından başarı ödülüne layık görüldü. Başarılı siyasetçi Özden’e ödülü, dernek başkanı Haydar Ünal tarafından yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile plaket takdim edildi.
Kahramankazan eğitime destek platformu başkanı ibrahim özden “ 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Haftasında kahraman gazilerimiz ve minnetle andığımız şehitlerimizin yakınları tarafından şahşıma verilen plaketten ötürü büyük bir onur yaşamaktayım , her zaman devletimizin ve milletimizin tarafında tüm terör örgütlerinin karşısında olacağım , şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak için çalışacağım , gazilerimizinde herzaman yanlarındayım , 15 Temmuz’u hiçbir zaman unutmayacağız unutturmayağız , Şehit aileleri ve gazilerimiz için ne yapsak az vatanımız ve milletimiz için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan ‘ın izinde mücadelemiz devam edecektir “ dedi.
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, halka ve Hakka hizmet eden ve vatan millet sevdalısı Olarak bilinen Özden, bir çok sivil toplum kuruluşunda federasyonda ve dernekte aktif görev yapmaktadır. Mimarı olduğu “kardeş aile “ ve “kardeş okul “ projeleri ile Ankara’da birçok okul aile ve Öğrencinin umudu olmuştur. Özellikle şehit yakınları ve gaziler olan desteğiyle gönülleri kazanan Özden, Ak Parti 27.Dönem milletvekili aday adayı olmuştur.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.